IV Grodziski Piknik z Psem

Pracowita altowozielona niedziela upłynęła nam pod znakiem IV Grodziskiego  Pikniku z Psem, który organizowaliśmy we współpracy z SOZ Straż Zwierząt  Powiatu Grodziskiego. Ciepły i słoneczny dzień sprzyjał zabawom na świeżym powietrzu i z radością powitaliśmy wielu małych i dużych gości, także na czterech łapach. W programie były konkursy na najfajniejszą psio-ludzką parę, najbardziej okazałe psie uszy i najładniejszy uśmiech. Zorganizowaliśmy także konkurs na najlepszą sztuczkę dziecka z psem. Dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie ufundowaliśmy nagrody.
rally grodzisk 179Dzięki naszym Klubowiczom i Przyjaciołom mieliśmy możliwość przygotowania pokazów sztuczek, posłuszeństwa sportowego, agility, frisbee oraz dummy – czyli różnych form zabawy i sportu z psami. Dziękujemy wszystkim ALTO-Przyjaciołom: klubowi Sirius Dog, Marcie z Grace, Magdzie z Hansem i Shadow, Zosi ze Skipperem, Andrzejowi z Zulą, Uli z Lavą za udział w pokazach – byliście świetni! Magdzie Kruszewskiej dziękujemy szczególnie za przekazanie na rzecz bezdomnych psów rysunków psów swojego autorstwa oraz kuponu na portret własnego psa.

rally grodzisk 088Straż Zwierząt promowała też adopcje bezdomnych psów poprzez prezentację ogłoszeń o psach szukających domu oraz pokazy umiejętności psów, które znalazły już swych kochających właścicieli. Jak się okazało, pies z adopcji może być mądrym i grzecznym towarzyszem człowieka. Reprezentująca nasze barwy Milka, wraz z jej opiekunem Frankiem zdobyli nagrodę za najlepszą psią sztuczkę. Warto tu przypomnieć, że rok temu pomagaliśmy bezdomnej wówczas Milce znaleźć nowy dom i teraz bardzo się cieszymy patrząc na jej uśmiechniętą mordkę, gdy pracuje ze swoim młodym przewodnikiem.

rally grodzisk 138 Jednocześnie, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Rally-Obedience nieopodal trwały zmagania na ringach Rally. W naszych barwach wystąpili:
Klasa 1 – Ania z Bianką, Magda z Akim, Ola z Devonem, Ania z Łozą; Klasa 2 – Wojtek z Grotem; Klasa 3 – Joanna z Astrem i Paulina z Arią; Junior 1 – Franek z Milką; Puppy – Joanna z Esme.

Celem głównym startu była świetna zabawa z psami i to nam się wszystkim udało więc jako zespół jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich startów.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Klubowiczom i Przyjaciołom za pomoc i zaangażowanie – dzięki Wam to wszystko było możliwe! Dziękujemy również wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasz piknik i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok!

Za zdjęcia z pikniku dziękujemy Annie Walentynowicz 🙂

 

Reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.