ALTO Tropy na SKOP III

Ekipa Klubu ALTO TropP1060513y wzięła udział w Trzecim Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Zespołów Tropiących (SKOP3). Dzięki gościnności Akademii Psa Pracującego z Poznania mogliśmy w puszczykowskich lasach zmierzyć się z tropowymi wyzwaniami. Wysyp grzybów sprzyjał seryjnym zaginięciom i dzielne psy ruszyły na ratunek niedoszłym samobójcom, zrozpaczonym kochankom i innym nieszczęśnikom. Mimo dość upalnej pogody nasze psy Saba, Frida, Aster i Esme dzielnie zmagały się z terenowymi trudnościami. Frida w fenomenalnym tempie odnalazła zaginioną w lesie dziewczynę i uzyskując ocenę doskonałą zaliczyła swój pierwszy start w klasie 2 (Tropicieli).

Małej Esme przypadkowo trafił się ponadprzeciętnie trudny ślad ale poradziła sobie świetnie, zaliczając poziom 1 (Kadetów) z oceną doskonałą, uzyskując awans do klasy 2 Tropicieli oraz uskrzydlający opis.
Bardzo dziękujemy Organizatorom i Sponsorom za świetnie przygotowaną imprezę, a wszystkim zawodnikom i kibicom za uśmiechy, dłuuugie rozmowy i wspaniałą atmosferę.

Reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.