Pies rodzinny

Kurs Pies Rodzinny

Informacje podstawowe:
Kurs przeznaczony jest dla opiekunów wszystkich psów, które mają być niekłopotliwymi, dobrze wychowanymi psami domowymi i przyjaciółmi rodzin. Głównym celem kursu jest pokazanie uczestnikom, jak współpracować ze swoim psem, aby wspólna nauka była skuteczna i przyjemna. W czasie kursu pies nabiera pewności siebie oraz uczy się czerpać przyjemność z pracy z opiekunem.

W czasie kursu pies uczy się:
Siadania, warowania, stania, skupiania uwagi na przewodniku, zajmowania pozycji przy nodze, chodzenia przy nodze, chodzenia na luźnej smyczy, zostawania, przychodzenia na wołanie, niepodejmowania pokarmu i śmieci z ziemi, kilku wybranych sztuczek.

A człowiek uczy się:
Porozumiewać się z psem, rozumieć sygnały przez niego wysyłane;  rozumieć mechanizmy uczenia się; rozumieć i poprawnie stosować metody szkoleniowe oparte na wzmocnieniach pozytywnych;  skutecznie eliminować zachowania niepożądane; a przede wszystkim świetnie się bawić ze swoim psem.

Kurs składa się z 14 godzinnych zajęć praktycznych w tym 2 spotkania teoretyczne/wykładowe.
Przed podjęciem decyzji o udziale można umówić się na wizytę na innych naszych zajęciach w charakterze obserwatora, do czego serdecznie zachęcamy.

Bardzo prosimy o przeczytanie, jak przygotować się do zajęć.

Reklama

One response to “Pies rodzinny

  1. Pingback: Zapraszamy! | ALTO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s