Rally-O

Rally-Obedience

Rally-Obedience to sport łączący ćwiczenia z posłuszeństwa z elementami agility. To świetny wybór, zarówno dla właścicieli kanapowców po podstawowym szkoleniu, jak i dla osób zaczynających swą przygodę z psim sportem. Ćwiczenia w Rally-O są urozmaicone lecz niezbyt trudne, a czasie rajdu Rally-O można do psa mówić, chwalić go, wydawać mu jednocześnie komendy głosem i gestem, a w niektórych momentach także nagradzać smakołykami. To sport otwarty dla wszystkich psów i ich opiekunów, zapraszamy czworonogi małe i duże, rodowodowe i zupełne kundle, młode i stare, zdrowe i niepełnosprawne. W zawodach mogą startować zarówno dzieci, jak i dorośli, zachęcamy więc całe rodziny do udziału w treningach i wspólnej zabawy.

Jako zespół trenerski mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu psów do startów. Występujemy od 2012 roku, w zawodach wystartowało już 39 przygotowanych przez nas psów. Nasi zawodnicy przeszli w sumie 147 rallowych rajdów, 41 razy klubowe psy stawały na podium. Sześć psów uzyskało tytuły championów (Puppy, Senior, JR3 i R3).
Zapraszamy na kursy do DOŚWIADCZONYCH instruktorów.

Przed podjęciem decyzji o udziale można umówić się na wizytę na innych naszych zajęciach w charakterze obserwatora, do czego serdecznie zachęcamy.

Bardzo prosimy o przeczytanie, jak przygotować się do zajęć.

Regulamin, terminarz zawodów i inne informacje można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Rally-O.

Reklama

One response to “Rally-O

  1. Pingback: Zapraszamy! | ALTO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s