Szczeniaczkowo

Przedszkole dla szczeniąt rodzinnych

Szczeniaczkowo to kurs przeznaczony dla szczeniąt, które w momencie rozpoczęcia zajęć nie ukończyły piątego miesiąca życia. Podstawowe założenia tego kursu to: poznawanie świata, zabawa, szkolenie, budowanie więzi z opiekunem oraz edukacja opiekuna psa.
Celem zajęć jest wyrobienie dobrych nawyków u opiekuna i psa, budowanie dobrego kontaktu z przewodnikiem, przekazanie opiekunom wiedzy niezbędnej do wychowania spokojnego, odważnego, posłusznego psa.

Szczenięta poznają świat i pierwsze miesiące życia są ważnym okresem rozwojowym, który wpływa na stabilność psychiczną psa w późniejszym wieku. W czasie kursu pokazujemy im, jak różnorodny i miły jest otaczający świat, jak komunikować się z innymi psami, że od opiekuna zawsze można oczekiwać pomocy, że biegające dzieci, rowery, deskorolki, parasolki i wózki inwalidzkie są niegroźne, że zabawa z innym szczeniakiem jest super, że zawsze warto wracać do opiekuna. Że jak pan poprosi, trzeba wypluć znalezioną kość, bo nagroda będzie wspaniała…


Przedszkole dla przyszłych psów dogoterapeutycznych

Zapraszamy na nowe szkolenie dla szczeniaków – przyszłych psów dogoterapeutycznych. W programie: duuużo ćwiczeń socjalizacyjnych, zapoznanie ze sprzętem medycznym, grzeczne chodzenie na smyczy w różnych sytuacjach, psia komunikacja, wstęp do posłuszeństwa. Kurs jest wstępem do szkolenia psów dogoterapeutycznych, daje solidne podstawy, które można następnie rozwijać na kursach zawodowych. Skorzystajcie z naszego doświadczenia, od ponad 10 lat pracujemy z własnymi psami w dogoterapii, szkolimy psy dogoterapeutyczne m.in. w ramach programu mającego międzynarodową akredytację ISAAT – International Society for Animal-Assisted Therapy. Liczba miejsc (bardzo) ograniczona, osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.


Na każdy kurs składa się:
14 godzinnych spotkań grupowych z czego dwa wykładowe.

Przed podjęciem decyzji o udziale można umówić się na wizytę na innych naszych zajęciach w charakterze obserwatora, do czego serdecznie zachęcamy.

Bardzo prosimy o przeczytanie, jak przygotować się do zajęć.

Reklama

3 responses to “Szczeniaczkowo

  1. Pingback: Zapraszamy na szkolenia! | ALTO

  2. Pingback: Zapraszamy! | ALTO

  3. Pingback: ALTO-LATO czyli Rally w mieście ;-) | ALTO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s