Archiwum

5-6 grudnia 2015, IV ALTOwe Przebiegi Treningowe Obedience, Marynki

W dniach 5-6 grudnia 2015 roku w Stajni Marynki odbyły się Czwarte ALTOwe Treningowe Przebiegi Obedience, a 4 grudnia 2015 mieliśmy przyjemność gościć Renate Oeltze na seminarium obedience.

ALTO klub

Przebiegi sędziowała Renate Oeltze, w role komisarzy wcieliły się Monika Marcelewicz i Joanna Pietrzyk. Przebiegi rozegrano zgodnie z nowymi regulaminami FCI, które wchodzą w życie od 1 stycznia 2016.

Wyniki są tu.
Lista sponsorów

Filmiki z przebiegów:
Klasa 0
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3

Zdjęcia naszego fotografa, Pawła Cendrowskiego, są tu.

A tak Renate pisze o naszych Przebiegach 😉

renate


6-7 grudnia 2014, III ALTOwe Przebiegi Treningowe Obedience, Marynki

Bardzo dziękujemy uczestnikom, Osobie Stawiającej Punkty, Osobie Mówiącej Co Robić Na Ringu i sponsorom za udział w Trzecich ALTOwych Treningowych Przebiegach Obedience, które odbyły się 6-7 grudnia 2014 roku w Stajni Marynki.

Lista zgłoszonych psów

Strona Przebiegów na FB


20-28.09.2014 Pierwszy Jesienny ALTOwy Obóz Szkoleniowy

W dniach 20-28.09.2014 odbył się pierwszy jesienny ALTOwy obóz szkoleniowy w Smolarni. W programie obozu znalazły się ćwiczenia terenowe i techniczne z zakresu tropienia użytkowego, zajęcia Rally-Obedience, codzienne wykłady z teorii tropienia oraz zajęcia rekreacyjne i ogólnorozwojowe dla psów i ich przewodników 😉oboz ALTO1

Było fantastycznie, pracowicie i bardzo bardzo sympatycznie!


4-6 kwietnia 2014 Drugi Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Zespołów Tropiących w Celestynowie

Centrum Edukacji Kynologicznej ALTO, Klub ALTO Tropy, Prezydent Miasta Otwocka oraz Nadleśnictwo Celestynów zorganizowali w kwietniu 2014 sprawdzian tropienia użytkowego SKOP2. Sędzią sprawdzianu była Maria Kuncewicz, a komisarzem Natalia Panas.

1505199_1571211663104318_4111178927502995868_n

Wyniki


8 grudnia 2013 Drugie ALTOwe Treningowe Przebiegi Obedience w Żółwinie

Klub Alto Psy Sportowe miał przyjemność w grudniu 2013 r. zorganizować II Altowe Przebiegi Treningowe Obedience z Żółwinie.

Na starcie stawili się początkujący i zaawansowani. Zmagania toczyły się na regulaminowym ringu, zapewniliśmy profesjonalne sędziowanie i super atmosferę 🙂 oraz górę nagród od sponsorów. 
Wyniki Przebiegów można obejrzeć tu

A filmik wspomnieniowy tu

Dziękujemy i do zobaczenia za rok! 🙂


16 marca 2013 – I Mistrzostwa Szkół i Klubów Rally-O w Warszawie.

ALTOwe szczeniaki i juniorzy zaprezentowali się mistrzowsko – w klasie Puppy na podium stanęły trzy ALTOwe pary: Marta z Negrą, Beata z Flame i Marta z Cymru. Także Juniorzy zdobyli szturmem podium: drugie miejsce dla Zuzanny z Bezą i pierwsze dla Marysi z Bastą. Świetnie zaprezentowała się nasza seniorka Happy, która wraz przewodniczką Elą pięknie przeszła tor zajmując pierwsze miejsce w klasie. W klasie pierwszej mieliśmy dwa bardzo liczne zespoły prezentujące bardzo wyrównany, świetny poziom (znakomita większość par osiągnęła wyniki ponad 200 pkt). Humory dopisywały i mamy nadzieję, że jeszcze liczniejsza i co najmniej równie wesoła ekipa stawi się na zawody w kwietniu 🙂


9 grudnia 2012 Treningowe Przebiegi Obedience w Żółwinie

Mimo mroźnej aury Pierwsze ALTOwe Treningowe Przebiegi Obedience upłynęły w pogodnej i sympatycznej atmosferze. Zmagania na hali hippicznej dla wielu zawodników były debiutem, ale dzięki profesjonalizmowi Sędziów i Komisarza – udawało się opanować tremę.


25-26 sierpnia 2012 i 15-16 września 2012 seminaria Obedience z Joanną Hewelt

Kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć w podwarszawskich Radziejowicach Joannę Hewelt i jej współpracowników z klubu Na Fali. Nasze spotkania upłynęły w fantastycznej atmosferze, a wspólna praca zaowocowała grupą nowych entuzjastów tej dyscypliny 🙂


23 czerwca 2012 Seminarium Rally-O z Olgą Nylec

Seminarium odbyło się 23 czerwca 2012 w Warszawie. Zajęcia poprowadziła Olga Nylec, Prezes Stowarzyszenia Rally-O. W programie znalazło się szczegółowe omówienie regulaminu Rally-O Polska oraz prezentacje wszystkich stacji. Była też możliwość zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości dotyczących zadań Rally-O.


Seminarium obedience z Joanną Hewelt 21-22 kwietnia 2012

Seminarium odbyło się 21-22 kwietnia 2012 w Radziejowicach pod Warszawą.Program zajęć obejmował podstawy treningu obedience. Poświęciliśmy też trochę czasu kwestiom dotyczącym wyboru i przygotowania szczeniąt do treningu.

Joanna Hewelt to jedna z najlepszych zawodniczek obedience w Polsce, Mistrzyni Polski klasy 3, zwyciężczyni wielu konkursów.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s